Project Developer

Vacature
Project Developer

40 uur - Assen

Voor onze afdeling ICT zijn wij op zoek naar een OutSystems developer!
Sta je stevig in je schoenen en vind je het een uitdaging om het platform OutSystems te ontwikkelen en te implementeren? Dan is dit wellicht iets voor jou!

Als OutSystems developer ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen en implementeren van apps en software met het low-code platform OutSystems. Daarnaast onderhoud je het bestaande OutSystems platform. Wij zoeken een developer met een ruime OutSystems ervaring en verschillende certificaten om ons team te versterken.

Je komt terecht in een klein team die de wereld van OutSystems nog moet ontdekken. Je ondersteunt als teamplayer je collega’s in het ontwikkelen met de OutSystems ontwikkelingstool en komt in een dynamische omgeving terecht waarin ‘Time To Market’ een grote rol speelt!

Een greep uit je taken en verantwoordelijkheden:

  • Realtime applicaties ontwikkelen tussen de verschillende standaard applicaties zoals Kassasysteem, ERP / WMS en Websites.
  • Ontwikkelen van OutSystems applicaties op de winkelvoer voor mobiele Devices voor Android en IOS.
  • Klantenapps ontwikkelen voor aankoop historie en Loyalty spaarsystemen.
  • Het Order Management Systeem door ontwikkelen en het ontwikkelen van een Marketplace platform met vele API koppelingen.

Wie zoeken wij?

Voor deze functie zijn wij opzoek naar een pietje-precies; iemand die nauwkeurig en secuur te werk gaat. Daarnaast sta je stevig in je schoenen, heb je een proactieve houding en ben je initiatiefrijk; je signaleert kansen en komt met voorstellen. Verder ben je communicatief vaardig zowel in woord als in geschrift. Je hebt minstens 3 jaar werkervaring met OutSystems en je hebt technische expertise op het gebied van OutSystems architectuur. Een pre is dat je, naast je ervaring, ook beschikt over een OutSystems Professional certificaat. Tot slot heb je een afgeronde relevante hbo-opleiding

Wat bieden wij?

  • Marktconforme beloning
  • 40 uur per week
  • Thuiswerk mogelijkheden
  • Verschillende ontwikkel- en opleidingsmogelijkheden

Meer informatie en reageren?
Herken jij jezelf in het profiel en ben je toe aan een nieuwe uitdaging? Dan komen we graag met je in contact! Laat je CV en motivatie achter op onze sollicitatiepagina door te solliciteren via de button.

Voor vragen kan je contact opnemen via werken@ziengs of via 0592-379 381.

Over Werken bij Ziengs

Vanzelfsprekend staat de klant bij Ziengs met stip op nummer 1. Als familiebedrijf weten wij hoe belangrijk de klant is en doen wij er alles aan om de klant dé service te verlenen die hij of zij verdient. Enthousiast, met een glimlach en door een assortiment van kwalitatief hoogstaande schoenen (ook online) probeert Ziengs zich te onderscheiden. Ben jij gedreven en enthousiast én heb jij ook passie voor schoenen net als wij? Kom dan werken bij Ziengs!


Contact

Ziengs Schoenen B.V.
Transportweg 14
9405PR Assen

werken@ziengs.nl
0592 - 379 379