HR medewerker @ Ziengs Schoenen & Scapino Nederland

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste HR medewerker die ons team komt versterken. Als shared service bedient HR de Retail bedrijven Ziengs en Scapino. De afdeling is verantwoordelijk voor een consistent, operationeel en tactisch HR beleid voor zowel de servicekantoren, distributiecentra en de winkels van Ziengs Schoenen en Scapino Nederland. De afdeling werkt nauw samen met beide directies en het management om het HR beleid voor de organisatie uit te dragen.

HR medewerker @ Ziengs Schoenen en Scapino Nederland
32 – 40 uur

Als HR medewerker ben jij continu bezig met het uitvoeren van ons HR beleid. Binnen deze functie zal je je veel bezighouden met werving & selectie. Je verwerkt alle administratieve werkzaamheden vanuit ons recruitmentsysteem, zorgt voor passende correspondentie en zorgt dat sollicitanten worden doorgestuurd naar betreffende contactpersonen. Verder ondersteun je de HR-adviseurs in het uitvoeren van het HR beleid.

Om succesvol te zijn in deze rol zet jij jouw sterke toewijding en creativiteit in. Jij werkt samen met jouw gedreven HR collega’s aan het succes van het HR plan. Met jouw positieve insteek en aanpakkersmentaliteit ga je geen uitdaging uit de weg.

Het team
De afdeling HR bestaat uit een HR Manager, twee HR-adviseurs, een verzuim adviseur, twee administratief medewerkers, een salaris administrateur en een proces- en applicatie ontwikkelaar. Je komt te werken op het servicekantoor in Assen waar een dynamische sfeer heerst.  

Een greep uit je werkzaamheden:

 • Uitvoeren van het huidige HR beleid
 • Het verwerken van binnenkomende sollicitanten
 • Het opstellen van vacatureteksten
 • Verantwoordelijk voor het plaatsen en sluiten van vacatures
 • Proactief verbeterkansen signaleren
 • Updaten en vastleggen van HR processen, protocollen en procedures
 • Interne communicatie met medewerkers en teams
 • Verzorgen van passende correspondentie
 • Ondersteunen van de afdeling bij overige administratieve werkzaamheden.

Wat zoeken we?
Wij zoeken een enthousiaste collega die op zijn/haar eigen unieke manier een bijdrage levert aan het HR team binnen Ziengs en Scapino, met voldoende werkervaring om in een veranderende omgeving en dynamische organisatie je weg te vinden.

Daarbij:

 • Bij voorkeur een opleiding in de richting van HRM
 • Klant- en resultaatgericht
 • Ambitie om door te groeien
 • Omschrijf jij jezelf als nuchter, een aanpakker en flexibel. Je hebt overtuigingskracht en staat stevig in je schoenen.
 • Ben je vooral: Positief en enthousiast ingesteld, en neemt anderen hierin mee!

Wie zijn wij
De Servicekantoren van Ziengs Schoenen en Scapino Nederland zijn beide gevestigd in Assen. Ziengs en Scapino zijn beide familiebedrijven met een rijke historie. Het zijn oer-Hollandse familiebedrijven met een focus op Retail, schoenen en vastgoed. Gezamenlijk zijn er 250 winkels in Nederland. Ziengs en Scapino kenmerken zich door een ondernemende cultuur. Passie voor schoenen, vakmanschap en ondernemerschap zijn hierbij belangrijke kernwaarden.

 

Zullen we kennismaken?

Word jij enthousiast van onze vacature en denk je helemaal bij onze organisatie en ons team te passen? Solliciteer dan via de button en wie weet kom jij het shared service HR-team van Ziengs en Scapino versterken! Nog vragen? Neem dan gerust contact op met onze HR afdeling via 0592-379379 of werken@ziengs.nl / werken@scapino.nl


Over Werken bij Ziengs

Vanzelfsprekend staat de klant bij Ziengs met stip op nummer 1. Als familiebedrijf weten wij hoe belangrijk de klant is en doen wij er alles aan om de klant dé service te verlenen die hij of zij verdient. Enthousiast, met een glimlach en door een assortiment van kwalitatief hoogstaande schoenen (ook online) probeert Ziengs zich te onderscheiden. Ben jij gedreven en enthousiast én heb jij ook passie voor schoenen net als wij? Kom dan werken bij Ziengs!


Contact

Ziengs Schoenen B.V.
Transportweg 14
9405PR Assen

werken@ziengs.nl
0592 - 379 379