HR Adviseur @ Ziengs schoenen en Scapino Nederland

Wij zijn op zoek naar een HR Adviseur die ons team komt versterken. Als shared service bedient HR de retail bedrijven Ziengs en Scapino. De afdeling is verantwoordelijk voor een consistent, operationeel en tactisch HR beleid voor zowel de servicekantoren, distributiecentra en de winkels van Ziengs Schoenen en Scapino Nederland. De afdeling werkt nauw samen met beide directies en het management om het HR beleid voor de organisatie uit te dragen.

HR Adviseur @Ziengs Schoenen en Scapino Nederland
32 – 40 uur

Als HR adviseur ben jij continu bezig met het ontwikkelen en uitvoeren van ons HR beleid. In deze rol ben je de sparringpartner van ons management en houd jij je bezig met het professionaliseren en vormgeven van HR binnen Ziengs en Scapino. De uitdaging van deze functie is dat je niet altijd terug kunt vallen op processen en procedures die jou als HR adviseur precies vertellen wat je moet doen. Om succesvol te zijn in deze rol zet jij jouw sterke toewijding en creativiteit in. Jij werkt mee aan de strategische personeelsplannen en samen met jouw gedreven HR collega’s maak je het HR plan tot een succes. Met jouw positieve insteek en aanpakkersmentaliteit ga je geen uitdaging uit de weg.

Het team
De afdeling HR bestaat uit een HR Manager, drie HR-adviseurs, een verzuim adviseur, twee administratief medewerkers, een salaris administrateur en een proces- en applicatie ontwikkelaar. Je komt te werken op het servicekantoor in Assen waar een dynamische sfeer heerst.  

Een greep uit je werkzaamheden:

 • Professionaliseren van het huidige HR beleid
 • Proactief verbeterkansen signaleren
 • Versterken en verankeren van HR binnen de diverse bedrijfsonderdelen
 • Updaten en vastleggen van HR processen, protocollen en procedures
 • Voortrekkersrol bij HR verandertrajecten (structuur en cultuur)
 • Interne communicatie met medewerkers en teams
 • Verantwoordelijk voor diverse HR projecten (waaronder duurzame inzetbaarheid)
 • Diverse rapportages en KPI’s formuleren en genereren

Wat zoeken we?
Wij zoeken een collega die op zijn/haar eigen unieke manier een bijdrage levert aan de verdere ontwikkeling van het HR team binnen Ziengs en Scapino, met voldoende werkervaring om in een veranderende omgeving en dynamische organisatie je weg te vinden.

Daarbij:

 • Minimaal een HBO opleiding bij voorkeur in de richting van HRM
 • 2+ jaar ervaring als HR adviseur in een dynamische organisatie
 • Bij  voorkeur ervaring in een strategische HR positie
 • Data driven benadering van HR
 • Analytisch en strategisch sterk onderlegd
 • Klant- en resultaatgericht
 • Krijg je energie van verandertrajecten: changemanagement is jou niet vreemd
 • Ambitie om door te groeien
 • Omschrijf jij jezelf als nuchter, een aanpakker en flexibel. Je hebt overtuigingskracht en staat stevig in je schoenen.
 • Ben je vooral: Positief en enthousiast ingesteld, en neemt anderen hierin mee!

Wie zijn wij
De Servicekantoren van Ziengs Schoenen en Scapino Retail zijn beide gevestigd in Assen. Ziengs en Scapino zijn beide familiebedrijven met een rijke historie. Het zijn oer-Hollandse familiebedrijven met een focus op retail, schoenen en vastgoed. Gezamenlijk zijn er 250 winkels in Nederland. Ziengs en Scapino kenmerken zich door een ondernemende cultuur. Passie voor schoenen, vakmanschap en ondernemerschap zijn hierbij belangrijke kernwaarden.

 

Zullen we kennismaken?

Word jij enthousiast van onze vacature en denk je helemaal bij onze organisatie en ons team te passen? Solliciteer dan via de button en wie weet kom jij het shared service HR-team van Ziengs en Scapino versterken! Nog vragen? Neem dan gerust contact op met onze HR afdeling via 0592-379379 of werken@Ziengs.nl / werken@scapino.nl

Over Werken bij Ziengs

Vanzelfsprekend staat de klant bij Ziengs met stip op nummer 1. Als familiebedrijf weten wij hoe belangrijk de klant is en doen wij er alles aan om de klant dé service te verlenen die hij of zij verdient. Enthousiast, met een glimlach en door een assortiment van kwalitatief hoogstaande schoenen (ook online) probeert Ziengs zich te onderscheiden. Ben jij gedreven en enthousiast én heb jij ook passie voor schoenen net als wij? Kom dan werken bij Ziengs!


Contact

Ziengs Schoenen B.V.
Transportweg 14
9405PR Assen

werken@ziengs.nl
0592 - 379 379