Junior Controller @ Ziengs Schoenen en Scapino Nederland

Junior Controller 

Wil je aan de slag als Junior Controller binnen een ambitieuze organisatie die elke dag een stap vooruit wil. Lees dan snel verder en wie weet wordt jij onze nieuwe collega!

Wij zijn op zoek naar een daadkrachtige, verantwoordelijke en inhoudelijk sterke Junior Controller met een analytische blik en excellente kennis van Excel. Als shared service ondersteunt Finance de Retail bedrijven Ziengs Schoenen en Scapino Retail. Als Junior Controller sta je voor de uitdaging om de kwaliteit van financiële rapportage steeds verder te verhogen. Tijdigheid, efficiency en digitalisering staan daarbij centraal.

 

Wat zoeken we?

Wij zijn op zoek naar een collega die knelpunten, risico’s en kansen signaleert en daarop aansluitende verbetervoorstellen tot uitvoering kan brengen. Je voelt je prettig in een uitdagende dynamische omgeving en vind het leuk om de informatievoorziening verder te optimaliseren. Jij hebt de kennis en kunde om brede vragen te vertalen naar een concrete lijst van acties voor jezelf en anderen. Je laat je niet afschepen met een half antwoord, maar vraagt door en je houdt zelf controle op de voortgang van acties.

Daarbij:

  • Heb je HBO werk- en denkniveau en een afgeronde bedrijfseconomische opleiding in een financiële of administratieve richting;
  • Heb je ervaring in een vergelijkbare of relevante financiële functie;
  • Heb je excellente kennis van Excel;
  • Heb je affiniteit met financiële systemen en samenhang onderling;
  • Heb je affiniteit met retail;
  • Heb je een analytische persoonlijkheid;
  • Ben je accuraat en gestructureerd;
  • Heb je een proactieve, probleemoplossende en flexibele werkhouding;
  • En heb je een kritische blik en durf je daar ook voor te staan.

 

Over ons

De Servicekantoren van Ziengs Schoenen en Scapino Retail zijn beide gevestigd in Assen. Ziengs en Scapino hebben beide een rijke historie. Het zijn oer-Hollandse familiebedrijven met een focus op retail, schoenen en vastgoed. Gezamenlijk zijn er 250 winkels in Nederland. Ziengs en Scapino kenmerken zich door een ondernemende cultuur. Passie voor schoenen, vakmanschap en ondernemerschap zijn hierbij belangrijke kernwaarden.

 

De afdeling waar je komt te werken bestaat uit een leuk en gezellig team van 9 collega’s. Als team vinden wij het belangrijk om het elke dag een beetje beter te doen en te blijven leren. Dit doen we van elkaar en bijvoorbeeld door ondersteuning van studenten.

Je komt te werken op het servicekantoor in Assen waar een dynamische sfeer heerst.

 

Zullen we kennismaken?

Word jij enthousiast van onze vacatures en denk je helemaal bij onze organisatie en ons team te passen? Solliciteer dan via de button en wie weet kom jij ons team versterken!

Nog vragen? Bel dan naar Marion Wolken (manager Finance) via 0620822620 of mail naar werken@ziengs.nl / werken@scapino.nl.

 

 

Over Werken bij Ziengs

Vanzelfsprekend staat de klant bij Ziengs met stip op nummer 1. Als familiebedrijf weten wij hoe belangrijk de klant is en doen wij er alles aan om de klant dé service te verlenen die hij of zij verdient. Enthousiast, met een glimlach en door een assortiment van kwalitatief hoogstaande schoenen (ook online) probeert Ziengs zich te onderscheiden. Ben jij gedreven en enthousiast én heb jij ook passie voor schoenen net als wij? Kom dan werken bij Ziengs!


Contact

Ziengs Schoenen B.V.
Transportweg 14
9405PR Assen

werken@ziengs.nl
0592 - 379 379