Medewerker Crediteuren Administratie @ Ziengs Schoenen en Scapino Nederland

Wil jij aan de slag als medewerker crediteuren administratie binnen een ambitieuze organisatie die elke dag een stap vooruit wil? Lees dan snel verder en wie weet word jij onze nieuwe collega!


Medewerker Crediteuren Administratie

Ter versterking van onze shared services afdeling Finance zijn we op zoek naar een medewerker Crediteuren Administratie/administratief medewerker inventarisaties. Ben jij nauwkeurig en houd je ervan om interne en externe vragen op het gebied van crediteuren te beantwoorden? Dan zoeken we jou!

 

Wat ga je doen als Medewerker Crediteuren Administratie?

Als Medewerker Crediteuren Administratie/administratief medewerker inventarisaties ben je verantwoordelijk voor de juistheid van de crediteurenadministratie. Je signaleert achterstallige betalingen van debiteuren en doet voorstellen omtrent de te ondernemen (gerechtelijke) stappen. Daarnaast bewaak je de voortgang van geautomatiseerde betalingen en betalingstermijnen. Ook ga je de inkoopfacturen en bankafschriften voorbereiden, boeken, invoeren en verwerken.

Verder ben je samen met een collega verantwoordelijk voor de planning, begeleiding en verwerking van de inventarisaties van Scapino en Ziengs. Je hebt veel contact met filialen en Rayonmanagers.

Voor beide aspecten van deze functie signaleer je  verbetermogelijkheden en vertaal je deze naar werkbare verbetervoorstellen waarbij de administratieve verwerkingsprocessen en –procedures aansluiten op de administratieve systemen. Verder stel je aan de hand van modellen en informatie, betrouwbare, integere en volledige administratieve en financiële rapportages op. Een goede kennis van Excel is een must.

 

Waarom deze functie iets voor jou is!

Je bent een analytisch ingesteld persoon die accuraat is en met nieuwe, vindingrijke ideeën komt om onze afdeling nog verder te optimaliseren. Daarnaast ben je vakkundig in je handelen, integer en communicatief vaardig. Voor deze functie heb je een opleiding in een relevantie richting op mbo niveau en heb je bij voorkeur enige jaren relevante werkervaring.

 

Wat bieden wij?

-          Een salaris dat past bij jouw kennis, opleiding en ervaring;

-          (Vanaf het najaar) een nieuw, modern en goed te bereiken kantoor in Assen;

-          Prettige werkomgeving met een leuk team en diverse doorgroeimogelijkheden;

-          Een actieve personeelsvereniging met leuke activiteiten;

-          Personeelskorting op al onze items!

 

Over ons
De Servicekantoren van Ziengs Schoenen en Scapino Retail zijn beide gevestigd in Assen. Ziengs en Scapino hebben beide een rijke historie. Het zijn oer-Hollandse familiebedrijven met een focus op retail, schoenen en vastgoed. Gezamenlijk zijn er 250 winkels in Nederland. Ziengs en Scapino kenmerken zich door een ondernemende cultuur. Passie voor schoenen, vakmanschap en ondernemerschap zijn hierbij belangrijke kernwaarden.

De afdeling waar je komt te werken bestaat uit een leuk en gezellig team van 9 collega’s. Als team vinden wij het belangrijk om het elke dag een beetje beter te doen en te blijven leren. Dit doen we van elkaar en bijvoorbeeld door ondersteuning van studenten.

Je komt te werken op het servicekantoor in Assen waar een dynamische sfeer heerst.

 

Zullen we kennismaken?
Word jij enthousiast van deze vacature en denk je helemaal bij onze organisatie en ons team te passen? Solliciteer dan via de button en wie weet kom jij ons team versterken!

Nog vragen? Bel dan naar Marion Wolken (Manager Finance) via 0620822620 of mail naar werken@ziengs.nl/werken@scapino.nl.

Over Werken bij Ziengs

Vanzelfsprekend staat de klant bij Ziengs met stip op nummer 1. Als familiebedrijf weten wij hoe belangrijk de klant is en doen wij er alles aan om de klant dé service te verlenen die hij of zij verdient. Enthousiast, met een glimlach en door een assortiment van kwalitatief hoogstaande schoenen (ook online) probeert Ziengs zich te onderscheiden. Ben jij gedreven en enthousiast én heb jij ook passie voor schoenen net als wij? Kom dan werken bij Ziengs!


Contact

Ziengs Schoenen B.V.
Transportweg 14
9405PR Assen

werken@ziengs.nl
0592 - 379 379